O nás

Spoločnosť SEDO, spol. s r.o. SENEC

V oblasti nakladania s odpadmi pôsobíme od roku 2010. Začínali sme výkupom železa a farebných kovov a v roku 2016 sme rozšírili svoje portfólio odpadov o zber papiera, elektroodpadu a batérií. Vykupujeme odpady od fyzických osôb ako aj od právnických osôb a prispievame svojou činnosťou aktívne k zlepšovaniu životného prostredia. V súčasnosti je prevádzka zabezpečovaná na adrese Areál PD, Récka cesta, Senec.

Hlavnú činnosť našej spoločnosti predstavuje výkup železa a farebných kovov. V rámci našej činnosti dokážeme naším zákazníkom poskytnúť komplexné služby pri recyklovaní ich kovového i nekovového odpadu. Zákazníkom dokážeme zabezpečiť vozidlo s hydraulickou rukou a veľkokapacitným kontajnerom nielen v okrese Senec, ale aj Bratislava, Pezinok, Galanta, Trnava, Dunajská Streda, Piešťany a Hlohovec.

Prečo si vybrať práve nás

N

SERIÓZNE JEDNANIE

N

100% PLATOBNÁ DISCIPLÍNA

N

VÝHODNÉ VÝKUPNÉ CENY

N

ODVOZ ŽELEZNÉHO ŠROTU ZADARMO

Výkup

Ceny nami vykupovaných surovín závisia od aktuálnej ceny na londýnskej burze kovov (LME). Pre časté zmeny nami vykupovaných kovov nás prosím kontaktujte pre čo najlepšie ceny, za ktoré váš odpad môžeme vykúpiť.